Ostatní :::::

Internet

Free webhosting - bezplatná registrace a prezentace www stránek.
www.volny.cz
(10MB volného prostoru pro www stránky a 5MB pro e-mail, přístup přes FTP), www.tiscali.cz (10MB pro www a 10MB pro e-mail, přístup přes FTP),
www.mujweb.cz
(neomezený prostor pro www, bez e-mailu, přístup přes ASP, možnost tvorby www přímo na stránkách ve FrontPage).

Doména - na stránce www.explorer.cz si můžete zaregistrovat svoji doménu. Pro neziskové organizace je možnost získání webhostingu se slevou 50 až 100%.

Informace online - poměrně rozsáhlé informace pro tělesně postižené ze všech oblastí života najdete na stránkách www.krizovatka.cz. Nabídka pracovních příležitostí pro zdravotně postižené najdete na www.prace.cz.

Nové portály - www.bezbarier.cz jsou stránky, které se zabývají mapováním bezbariérových míst a prostředků na území České republiky. Poskytuje informace o cestování, institucích, službách a možnostech pohybu tělesně postižených ve městech a regionech naší vlasti. Tento projekt by měl sloužit široké obci těch, kteří se rozhodli pro aktivní životní styl - ať už jsou na vozíku nebo zkrátka hledají vhodné informace. Připojte se přímo do konference. Obdobné zaměření má i www.handicaphelp.cz a www.homohumanus.cz.

Časopisy - s vozíčkářskou tématikou.
VOZÍČKÁŘ www.ligavozic.cz,
BARIÉRY www.bariery.cz (časopis), tiskové zprávy NADACE CHARTY 77 www.bariery.cz (pro tisk).

Auto klub

Autoškola - RÚ Kladruby nabízí kurz autoškoly. Informace M.Sluková 0303/840320, www.rehabilitace.cz

JP Servis (J. Píbal) - činnost JP Servisu je zaměřena na individuální úpravy automobilů pro osoby tělesně postižené, vyžadující pro svoji mobilitu (samostatnost) specielní podmínky + doprovodný program přímo související s touto otázkou. www.janpibal-jpservis.cz

IROA - Ing. P. Bahyl - úpravy, montáže a servis ručního ovládání Guidosimplex. www.iroa.cz

Josef HURT - výroba, úpravy, montáže a servis ručního ovládání. www.rucniovladani.cz